fbpx
Templates by BIGtheme NET

YAŞAM İÇİN FELSEFE SEMİNERLERİ

Herkesin aynı şeyleri konuşmasından, benzer dizi ve filmlerin tekrar tekrar gösterilmesinden, salgın arasında sıkışıp kalmaktan ve belki de en önemlisi kendini yavaş yavaş derin bir karanlığın içerisine düşer gibi hissettiğin psikolojik ruh halinden kurtulmak mı istiyorsun?

O halde, hayata dair birçok sıkıntıyı felsefi bir bakış açısıyla bakıp, tarihin birçok noktasında tıpkı bugün gibi benzer sorunları yaşamış kişilerin hayatlarına ve aşmak için yaptıklarına bakmaya, baharın tüm ışık ve enerjisini kasvetli psikolojik fırtınaların ötesindeki umudu aydınlatmak istiyorsan sana bir fırsat!

Sizleri, herkesin kendine özgü yanıtlarını bulmasına yardımcı olacak YAŞAM İÇİN FELSEFE seminer dizimizin ücretsiz tanıtımına davet ediyoruz. Yaklaşık 15 hafta sürecek seminer dizimizde “Hayatımdaki zorlukların kaynağı ne? Zamanımı nasıl yönetebilirim? Korkularımın üstesinden gelebilir miyim? Adalet, iyilik ve güzellik bu dünyada gerçekten var mı? Felsefe nedir ve neden gerekli?” gibi birçok sorunun üzerine cevaplar arıyor olacağız.

10 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da “Yaşam için Felsefe” temalı seminer dizisinin tanıtımına katıl!

Karanlığa ışık, hayatına renk kat.

KATILIM BAĞLANTISI:

https://zoom.us/meeting/register/tJIlduitrjgoHdQ9Q7lO1xhB2Jw_KTkoEyIR

TARİH:

10 Nisan CUMARTESİ, saat 16.00

ÖNEMLİ NOT: Tanıtım ücretsiz olup katılım sınırlıdır. Kontenjanın dolduktan sonra kaydolanlar bir sonraki etkinliğe davet edilecektir.