fbpx
Templates by BIGtheme NET

Kastamonu Gezisi!

gastamonu gastamonu dep dep dep ! İnstagram

6-7 Nisan Kastamonu Kanyonları ve Küre Dağı Turu
SON KAYIT: 2 Nisan
Kanyonları ve şelaleri ile küre dağlarının doğasını hiç gördünüz mü ? Sizi Kastamonu’nun eşsiz doğasını keşfetmeye ve baharın tadını çıkarmaya davet ediyoruz.
Ücret 400 TL

Program

1. gün- Sabah saat 07.30 Ankara Aktiffelsefe önünde buluşma ve hareket. Şeker Kanyonu’nun gezilmesi ve Yenice ormanlarının görülmesinden sonra kanyon içindeki tesiste öğle yemeği için serbest zaman. Yemekten sonra İncekaya Su Kemeri, Tokatlı (İncekaya) Kanyonu üzerine yapılan seyir terasının(Kristal Teras) gezilmesinden sonra Küre Dağ evine hareket.Otelimize yerleşme. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. gün Kahvaltı sonrası Muratbaşı(Valla) Köyü’nden itibaren Valla Kanyonu’nu görebileceğimiz noktaya orman içinde gidiş-dönüş bir saatlik yürüyüş. Ardından Ilıca köyü yakınlarında Çatak Kanyonu’na gidiş-dönüş 45 dakikalık yürüyüş. Yürüyüş iniş ve çıkışlı bir parkurda gerçekleştirilecektir. Kanyonun görülmesinden sonra Ilıca Şelalesi’ne hareket. Burada bulunan kir kahvesinde öğle yemeği molası. Yemekten sonra çaylarımızı içip, Ilıca Şelalesi’ne gidiş-dönüş 30 dakikalık yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra Horma Kanyonu’na gidiyoruz. Kanyonu gezdikten sonra Ankara’ya hareket. Aksam saat 21.30 sularında Ankara’ya varis.

Ücrete Dahil Olanlar
Midibüsle ulaşım, Küre Dağ Evinde Konaklama(1), kahvaltı(1), aksam yemeği(1), SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV.
Ücrete Dahil Olmayanlar
İlk gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, ikinci gün akşam yemeği, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.
Gerekli Malzemeler
Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, anorak(sonbahar, kış dönemi için), yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sirt çantası , su kabı, anti bakteriyel jel, gözlük, fotoğraf makinesi, filmi veya yedek hafiza kartı, şarj cihazı
Diğer Bilgiler
-ÖGLE YEMEKLERI:
Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

Gezimiz TURSAB üyesi Taşkıran Turizm işbirliğiyle gerçekleştirilmektedir.

 

Kayıt ya da ayrıntılı bilgi için BURAYA tıklayabilirsiniz.